Home / Cilt Bakımı / Zayıflamak için Beyaz Lahana Kürü

Zayıflamak için Beyaz Lahana Kürü

İbrahim saraçoğlu 300x162 Zayıflamak için Beyaz Lahana KürüProf.Dr İbrahim Saraçoğlu hazırlamış olduğu zayıflama kürünü özellikle kış aylarından bahar aylarına geçişlerde kullanmanın öneminden şu şekilde bahsediyor”Özellikle bahar aylarına girerken gelişen bahar yorgunluğuna karşı da mükemmel bir önleyicidir. Kış aylarında alınan kiloları bahar mevsimine girerken bu kür sayesinde hem kolaylıkla verebilir, hem de bahar yorgunluğuna bağlı şikâyetleri de yaşamamış olursunuz.” Çift etkili lahana kürünü yılda en fazla 2-3 defa kullanabilirsiniz.

Zayıflamak için Beyaz Lahana Kürü

Malzemeler:

Yarım litre klorsuz su

Dört adet iri lahana yaprağı (dış yapraklar tavsiye edilir)

Yarım demet maydanoz (sapları ile beraber)

taze limon

Hazırlanışı:

lahana kürü ibrahim saraçoğlu 300x209 Zayıflamak için Beyaz Lahana KürüKaynamakta olan suyun içerisine lahana yaprakları bütün olarak atılır.3 dakika boyunca kapağını açmadan kaynatınız.Süre sonun da kapağı açarak içine maydanozları atın ve iyice karıştırarak kapağı tekrar kapatıp 2 dakika daha kaynatın.Süre sonunda ocağı kapatıp ılımasını bekleyiniz.Ilıdıktan sonra süzüp, suyu 3 eşit parçaya bölerek günde 3 defa sabah,öğle ve akşam aç karnına içiyorsunuz.Yalnız içmeden önce içeceğiniz her öğüne taze sıkılmış limon suyundan 2 yemek kaşığı ekliyorsunuz.

Önemli not:Kürü 7 gün boyunca uyguluyorsunuz.7 gün sonunda 3 gün ara verilir.Bu şekilde toplam üç defa uygulanacak, yani toplamda 21 gün uygulamış olacaksınız.

ciltsacbakimi.com notu: Bu kür tiroid hastaları için uygun değildir.

Cilt ve Saç Bakımı

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top