Home / Cilt Bakımı / Yaza Hazırlık için Cilt Bakımı

Yaza Hazırlık için Cilt Bakımı

Yaza Hazırlık için Cilt Bakımı

solgun cilt bakımı 300x169 Yaza Hazırlık için Cilt BakımıKış mevsiminde daha doğrusu güneşin zayıf olduğu zamanlarda cildiniz yaz mevsimine göre daha parlak ve canlı olur.Bunun nedeni güneşe fazla maruz kalmamanızdır.

Yüzünüzdeki lekeler için cilt bakımı yaptıracak iseniz bugünlerde yaptırmanızda fayda var.Bu yıl yaz erken gelecek gibi o yüzden acele etmenizi öneriyoruz.Özellikle cilt lekesi ve güneş lekesi gibi sorunlarınız var ise kış mevsiminde renkleri açılır ve lekeler zayıflar.Hazır lekeler zayıflamışken iyi bir cilt bakımı yaptırarak  onlardan tamamen kurtulabilirsiniz..

Bu mevsimlerde lekelerin renklerinin açıldığını düşünüp, tekrar çıkmayacaklarını düşünmeyin.Yaz yaklaşırken güneş etkisini arttırdığında o lekeler tekrar koyulaşacaktır.

Bir diğer önemli nokta ise güneş kremi, kesinlikle her mevsim kullanılması gerekiyor.

Cilt bakımı yaparken ve yaptırırken kesinlikle bitkisel tariflerden yararlanmanızda fayda vardır.Sitemizde bitkisel tariflere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İşte onlardan birkaç tanesi;

güneş kremi

cilt lekesi

güneş lekesi

 

Cilt ve Saç Bakımı

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top