Home / Güzellik / REN Keep Young and Beautiful SH2C Serum

REN Keep Young and Beautiful SH2C Serum

Kırışıklardan kurtulup sımsıkı, pürüzsüz ve dolgun bir cilde sahip olmak ister misiniz? İşte karşınızda Keep Young and Beautiful SH2C Serum! REN Skincare’in ileri biyoaktif teknolojisi kullanarak geliştirdiği bu serum cildinizin doğal yapısını bozmayarak botox etkisi gösteriyor.

İlk yaşlanma belirtileri ile birlikte ince çizgi ve kırışıklıkların ortaya çıkmaya başladığı ciltler için uygun olan bu serum temiz ve doğru bir bakım sunuyor. ‘Keep Young and Beautiful SH2C Serum’ cildinizdeki hücrelerin yaşam süresini uzatıyor.

Keep Young and Beautiful SH2C Serum hiçbir silikon, mineral yağ, paraben ve cildi tahriş eden bileşenler içermiyor. İleri teknoloji ile üretilen REN’in yeni kozmetik ürünü, içeriğinde bulunan Sirtüin, enzimleri aktive ederek hücre yaşam süresini artırıyor. Ayrıca doğal hücre onarımını destekliyor ve cildin daha uzun süre genç görünmesini sağlıyor.  Güçlü bir kırışık giderici etkisi olan maya kaynaklı Hekzapeptid-11 ise cilt yenilenmesinde katkı da bulunuyor. Aynı zamanda hiyalüronik asit ciltteki nem seviyesini artırıp cildi rahatlatmaya yardımcı olurken, C vitamini de kolajen sentezini tetikliyor ve cildin renk tonunu eşitliyor.

Sabah ve akşam cilt temizliğinin ardından iki pompa miktarı Keep Young and Beautiful SH2C Serum’u avucunuzun içine alın. Serumu hafif dokunuşlarla yüz ve boyun bölgenize uygulayın. Daha sonra nemlendiric sürmeden önce cildinizin serumu iyce emmesini bekleyin.

Ekstra bir etki yaratmak istiyorsanız Keep Young and Beautiful SH2C Serum’un üzerine bir pompa miktarı Omega 3 Night Repair Serum ilave edebilirsiniz.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top