Home / Güzellik / NUXE Nisan Kampanyası

NUXE Nisan Kampanyası

closeBu yazı 1 year 11 months 13 days önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

Nisan ayı süresince NUXE anti-aging ürünlerinden alışveriş yapan herkese; NUXE 3 Gül Makyaj Temizleme Suyu (100 ml), NUXE 3 Gül Yüz Temizleme Köpüğü (50 ml) ya da NUXE Güzellik Kiti hediye!


“Doğadan gelen güzellik” sloganıyla dermo kozmetik alanında mucizeler yaratan dünyaca ünlü Fransız markası NUXE, zamana dur diyen anti-aging ürünleriyle kadınlara genç görünmenin en doğal formüllerini sunuyor. Üstelik NUXE, şimdi anti-aging serilerinden alışveriş yapan herkese harika fırsatlarla mükemmel bir kampanya sunuyor. Nisan ayı içinde NUXE anti-aging serileri içinden alışveriş yapan herkes, NUXE 3 Gül Makyaj Temizleme Suyu (100 ml), NUXE 3 Gül Yüz Temizleme Köpüğü (50 ml) ya da NUXE Güzellik Kiti’nden dilediğini hediye olarak alıyor.

Nuxe ürünlerini tüm seçkim eczanelerde bulabilirsiniz.

www.nuxe.com/

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top