Home / Magazin / Müslüm Gürses in Son Sözleri

Müslüm Gürses in Son Sözleri

Arabesk müziğinin baba lakaplı sanatçısı Müslüm Gürses, 15 Kasım 2012 Perşembe günü geçirdiği bypass ameliyatından sonra karaciğer ve böbrek yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma alındı.

 

Sanatçı Müslüm Gürses, tedavi gördüğü hastanede bu sabah hayatını kaybetti. Müslüm Gürses’in en yakındaki isimlerden biri olan Yusuf Ziya Oran Gürses hayatını kaybetmeden önce onun son sözlerini açıklamıştı.

AMELİYAT ÖNCESİ MÜSLÜM BABA’NIN SON SÖZLERİ   Müslüm Gürses’in yapımcılığını yapan Yusuf Ziya Oran ise Gürses’in son sözlerini şöyle anlatmıştı;   “Ameliyattan bir gün önce albüm çalışması için stüdyodaydık.Yeni şarkısı Veda’yı okudu ve bana dönüp, “Bu ameliyat beni korkutuyor. Eğer ölürsem albümün adını Veda koyarsın. Ölmezsem başka bir isim koyarız.” dedi.   HAYAT BANA ZORDU  Ameliyata girmeden çok kısa bir süre önce de bana şöyle dedi; ‘Hayat bana zordu ama güzeldi.. Herkesten tek isteğim var, haklarını helal etmeleri.” şeklinde konuştu.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top