Home / Moda / Liu Jo 2013 İlkbahar-Yaz Modelleri

Liu Jo 2013 İlkbahar-Yaz Modelleri

CANDY RAINBOW

Bu temanın ilham kaynağı bon-ton ve çocukluk renkleri. 50′lerin sofistike stili retro detaylarla birleşerek geri geliyor. Limon sarısı, lila, gül kurusu, açık turkuvaz ve krem gibi pastel tonlar her yerde.

Ayakkabılarda yuvarlak şekiller, 90 mm ve 75 mm Louis topuklar, içten platformlar, düz sağlam topuklar, sivri burunlar, babetler, yüksek topuklu platform tabanlar…

Kullanılan materyaller arasında rugan, saten, süet ve napa var.

TROPICAL COCKTAIL

Tropikal Kokteyl dünyasının ana elementi, şehir kadının karakterinin gücünü yansıtan tropikal renkler ve güçlü gölgeler. Maviler, kırmızılar,yeşil ve sarılar… Bu koleksiyon yazın tüm enerjik ve pozitif havasıyla sezona bomba gibi bir giriş yapıyor.

Bu temada Plexiglas topuklar, stilettolar, yuvarlak burunlu yumuşak babetler, bantlı düz sandaletler; transparan ve renkli seçenekleriyle karşımızda. Bantlı rahat ayakkabılar koleksiyonu domine ederken, konforlu dolgu topuk sneakerlar bu rahatlığı devam ettiriyor. Topuklarda yükseklikler 110 mm ve 50 mm arasında değişiyor. Sandaletler ise 95 mm ve 75 mm arasında.

Süet, deri ve saten ayakkabılar; plastik detay ve metal aksesuarlarla tamamlanıyor.

ETHNIC SHADE

Doğadan ilham alan sofistike kadın, doğa ve toprak renklerine bürünüyor. Kendinden emin ruhunun yansıması olan bu ayrıcalıklı stil ile, sofistike ve etnik dünyanın kapılarını aralıyor. Bu koleksiyona hakim olan nötr kahve tonları turkuvaz dokunuşlarla hareket kazanıyor.

Bu tema; dolgu topuk ayakkabılarla tanımlanıyor. Piton baskılar, bantlar ve gizli topuklu spor ayakkabılar ön plana çıkıyor.

Ayakkabılar da piton baskılı deri, dana derisi ve baskı detayları dikkat çekiyor.

 

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top