Home / Cilt Bakımı / Kirpik ve Kaş Gürleştirici Serum Pervin Bulgak

Kirpik ve Kaş Gürleştirici Serum Pervin Bulgak

Kirpik ve Kaş Gürleştirici Serum Pervin Bulgak Doktorum 300x186 Kirpik ve Kaş Gürleştirici Serum Pervin BulgakKozmetolog Pervin Bulgak 11.02.2014 katıldığı doktorum programında hem kadınlar hem de erkekler için hazırlamış olduğu kirpik ve kaş gürleştirici serum tarifi.Aynı gün açıkladığı Saç uzatma maskesi ve Tırnak güçlendirici serum tariflerini sitemizden bulabilirsiniz.

Kirpik ve Kaş Gürleştirici Serum Pervin Bulgak

Malzemeler:

Hint yağı

Tatlı badem yağı

Fındık yağı

Zeytinyağı

Hepsinden birer çay kaşığı

Not:Karışım saklanabildiği için birer ölçü sabit kalmak şartıyla daha fazla elde edebilirsiniz.

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri karıştırın.Erkeklerde kullanabilir ancak kadınlar kullanacak ise cildiniz makyajdan arındırılmış olacak.Kulak pamuğu yardımıyla kapattığınız göz kapağının dibine doğru kirpiklere sürüyoruz.(sürerken taşırmayın).

Kaşlarımız için kullanmak istediğimizde eski bir diş fırçası yardımıyla kaşlarımızı tarıyoruz, o bölgede kan dolaşımını sağlamak için bu işlemi yapıyoruz.Taradıktan sonra parmağımız yardımıyla kaşlara uyguluyoruz.

Bu işlemeleri gece yatmadan önce yapıyoruz, sabah kalktığımızda yüzümüzü yıkayarak çıkarıyoruz.

Cilt ve Saç Bakımı

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top