Home / Saç Bakımı / Kérastase Elixir Ultime Saç Bakım Serisi

Kérastase Elixir Ultime Saç Bakım Serisi

Kérastase’ın piyasaya çıktığı ilk günden beri büyük yankı uyandıran Elixir Ultime, kuaförlerin de vazgeçilmezi. Bir çok ünlünün en sevdiği saç bakım ürünü haline gelen bu seri gerçekten işe yarıyor!

Kérastase’ın efsanevi yağı Elixir Ultime, güzellik yağları içeren saç banyosu ve eşsiz saç maskesini de satışa sundu. Saçlarınız ister ince telli, ister kalın telli olsun tüm saç tipleri için uygun olan bu yeni bakım serisi saça altın ışıltısı kazandırıyor. Aynı zamanda da koruyor.

Kérastase Elixir Ultime saç banyosu:

Değerli yağların yoğun bileşiminden oluşan saç banyosu, saçları ağırlaştırmadan derin, nazik bir bakım sunuyor. Özel formülü ile saçlarınız derinlemesine besleniyor.Silikon ve paraben içermeyen bu saç bakım banyosu aynı zamanda saçlarınıza eşsiz bir parlaklıkta kazandırıyor. Ayrıca saçlarınızın güzel kokması içinde parfümlü.

Kérastase Elixir Ultime saç banyosu fiyatı: 250 ml  – 65 TL

Kérastase Elixir Ultime saç maskesi:

Haftalık olarak kullanacağınız yoğun bakım yapan saç maskesi yine saç banyosu gibi değerli yağlardan oluşuyor. Normal saçlar için yoğun besleyici özelliği sayesinde saçlarınıza canlılık kazandırıyor. Kremsi yapısı ve büyüleyici parfümü saça ipeksi dokunuş ve muhteşem bir koku kazandırıyor.

Kérastase Elixir Ultime saç maskesinin fiyatı: 200 ml – 115 TL

 

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top