Home / Aşk / Kendinizi Seksi Hissetmenin Yolları

Kendinizi Seksi Hissetmenin Yolları

dita von teese

Bir çok kadın kendini seksi hissetmek ister. Fakat bu her zaman topuklu ayakkabı mini etekle gezmeniz anlamına gelmiyor. Ara sıra giyilen mini etek ve topukluya lafımız yok ama  seksi gözükeceksiniz diye sürekli parti havasında gezmeniz erkeklere çekici yerine itici gelecektir.

Eğer seksi gözükmek istiyor fakat ne yapacağınızı bilmiyorsanız Modaklik‘in önerilerine kulak verin. Sizin için seksi olmanın püf noktalarını yazdık.

Seksi görünmek için önce dış görünüşü değiştirin. Saçlarınızı çok marjinal olmamak kaydıyla değiştirin. Örneğin siyah saçlar kullanıyorsanız saçlarınızı kumral boyatmayı deneyin. Bu ifadenize daha yumuşak bir görüntü katar.

Seksi görünmek için yapacağınız ikinci adım ise makyaj stilinizi değiştirmek. Erkeklerin en çok ilgisini çeken dumanlı göz makyajını deneyebilirsiniz. Nasıl uygulayacağınızı görmek için buraya tıklayın! Erkeklerin hoşuna gidecek makyaj stillerini öğrenmek için aşağıdaki linkten yardım alabilirsiniz.

Doğal görünmeyi deneyin. Yüzünde kat kat makyaj olan hiç bir kadın erkeklere seksi gelmez. Bu yüzden her zaman hafif fondötenleri tercih edin ve ağır makyaj ve saçtan kaçının.

Kıyafetlerinizde her zaman seçici olun. Ne çok vamp ne de çok çocuksu giyinin. Örneğin dantel seviyorsanız siyah dantel ayrıntıları olan bir bluz yerine pudra rengi bir dantelli bluz tercih edin. Çocuksu giyinmekten kaçının. Her zaman giydiğiniz Mickey Mouse’lu sweatshirt’lerinizi bir kenara bırakma zamanı geldi. Erkek arkadaşınız sizi 10 yaşında sanıyor olabilir! Tabii arasıra çocuksu giyinmek seksilik katıyor o ayrı. Fakat “sadece ara sıra”

Spor yapın! Yağlarınızı eritmek, kendinizi daha fit ve daha seksi hissetmek için duruşunuzu düzeltin ve spor yapın. Spor yapmak vücuttaki toksinleri atmanıza yardımcı olur böylece kendinizi daha seksi hissedebilirsiniz.

 

 

 

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top