Home / Cilt Bakımı / Kayısı Çekirdeği Yağının Cilt için Faydaları

Kayısı Çekirdeği Yağının Cilt için Faydaları

kayısı çekirdeği yağı Kayısı Çekirdeği Yağının Cilt için FaydalarıÖncelikle kayısı çekirdeği yağı ile cilt bakımı yapmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, aldığınız çekirdek yağının gerçek olup olmamasıdır.Tabii gerçek olanlar arasında bile kalite farkı vardır.Birinci sınıf bir çekirdek yağı için dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yağın soğuk sıkım yapılarak elde edilmiş olmasıdır.

Kayısı çekirdeği yağının Faydaları:

  • Cilt Kırışıklıkları:Yıpranmış ve yaşlanmış cilt üzerinde özellikle 35 yaş sonrası için kırışıklıklarda görünümü hafifletmiştir.Ayrıca göz çevresi kırışıklıkları için badem yağı ile kullanılırsa daha da etkili olacaktır.Kuru ciltler için çok iyi nemlendirme özelliğine sahiptir.
  • Selülit İçin Kullanımı:Selüliti detaylı olarak anlatmaya gerek yok.Kısaca bayanların korkulu rüyası diyelim.İlerleyen yaşlarda daha çekici ve güzel kalmak istiyorsanız, ileri ki yıllar için yatırım yapmalısınız.Kayısı çekirdeği yağı ile bu yatırımı kolayca sağlayabilirsiniz.Selülitli bölgeye düzenli masaj hareketi ile kullanırsanız etkisini muhakkak göreceksiniz.
  • Dudak Çatlakları:Sadece dudak bakımı için söylemiyorum,eğer yüz bakımı yapacaksanız öncelikle cildinizi temizlemeniz gerekiyor.Kayısı çekirdeği yağını dudaklara sürerek yumuşamalarını ve nemlenmesini sağlayarak dudak çatlaklarından kolaylık kurtulabilirsiniz.

Cilt ve Saç Bakımı

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top