Home / Cilt Bakımı / Kasım’da Mango Başkadır

Kasım’da Mango Başkadır

netmoda.com Kasım ayı boyunca sürecek olan yepyeni bir yarışma ile takipçilerinin karşısına çıkıyor ve onları modanın önemli markalarından MANGO ile buluşturuyor. Mango’nun 2013/2014 Sonbahar Kış sezonu ürünlerinin yer aldığı yarışmanın konsepti ise “Kasım’da Mango Başkadır!”. Sen de yeni sezonda yer alan yepyeni ürünler ile trend kombinler yapabilir ve yarışmamıza katılabilirsin. Tek yapman gereken 06.11.2013-06.12.2013 tarihleri arasında netmoda.com’a uğrayarak kombinini oluşturmak. Mango jüri üyeleri tarafından belirlenecek olan en beğenilen ilk 3 kombinden biri seçilebilir ve hediye çeklerinin sahibi olabilirsin. Tarzına güveniyor ve MANGO ile en trend kombini ben oluştururum diyorsan netmoda.com’a bekleniyorsun.

netmoda.com açıldığı günden bu yana yerli, yabancı pek çok ünlü marka ile iş birliği yaparak onları kullanıcılarıyla buluşturdu. Kullanıcılarına kendi tarzlarını oluşturarak binlerce çeşit kombin yapma seçeneği sunarken aynı zamanda moda ve güzellik gibi konularda onların sorularını yanıtlıyor. Yeni sezon ayakkabı, çanta, elbise modelleri ile pek çok seçenek sunarak onları nasıl kombinleyebilecekleri hakkında tavsiyeler veriyor. Verdiği tavsiyeler ile kullanıcılarına yardımcı oluyor ve aynı zamanda onları yeniliklerden haberdar ediyor.

Daha önce de dünyaca ünlü markalar ile yarışma düzenleyerek bu markalar ile kullanıcılarını buluşturan netmoda.com’da dereceye giren yarışmacılara hediye çeki ya da kombinlerinde kullandıkları ürünler hediye edildi. Butigo, Forewer New, Sagaza Madrid ise bu yarışmalardan sadece birkaçı. Dereceye girmek için kullandığın ürünler ile jürinin en beğendiği ilk 3 kombinden biri olmak yeterli.

ba8e7 cilt bakC4B1mC4B1 p 89EKCgBk8MZdE Kasım’da Mango Başkadır

Cilt ve Saç Bakımı

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top