Home / Aşk / Karşı Konulmaz Olmanın Kuralları

Karşı Konulmaz Olmanın Kuralları

Karşı konulmaz olmanın yollarını biliyor musunuz? Modakik Aşk İlişkiler nasıl karşı konulmaz olacağınızı anlattı. Sizin için önemli biriyle buluştuğunuz zaman kıyafetinizden, konuşmanızdan ve kendinize olan güveninizden dolayı sergilediğiniz tavırla karşı konuşmaz olabilirsiniz.

Aslında karşı konulmaz olmanın yolu başkasını etkilemenizden geçer. Başkasını etkilemenin tek yolu kendinize de etkileyici gelmektir. Siz kendinizi beğenmiyorsanız başkaları da sizi beğenmez. Kendinizi iyi hissedeceğiniz şekilde davranmak çekiciliğinizi arttırır. Ayrıca parfüm kullanmak ve iç çamaşırlarınıza dikkat etmek de her zaman kendinizi seksi hissetmenizi sağlar.

Sahip olduğunuz doğal ve çabasız çekicilik erkekler üzerinde çok etkilidir. Be nedenle kendiniz olmalısınız. Onun ne istediğine değil kendinizin ne istediğine önem verin. Seksi görünmek için çabalamak yerine kendinizi iyi hissetmeyi sağlayın. Kendinizi iyi hissettiğiniz de otomatik olarak seksi de olacaksınız.

Sizin için önemli biriyle buluşuyorsanız giydiklerinizin daha fazla önemi var demektir. Kıyafetleriniz konuşmadan nasıl biri olduğunuzu anlatır. Bu nedenle karşı tarafa ve topluma nasıl mesaj vermek istiyorsanız o şekilde giyinmelisiniz. Hatları ortaya çıkaran, teninizi çok fazla göstermeyen kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Dekoltenizin tek yerde olmasına dikkat edin. Her zaman size yakıştığından emin olduğunuz renkler tercih edin. Bu sayede her zaman güzel hissedersiniz.

Konuşma tarzınız ve ses tonunuz ilişkinizi şekillendirir. Bu sebeple karşı tarafla nasıl iletişim kurmak istiyorsanız ses tonunuzu ona göre ayarlamanız gerekir. Onu cinsel olarak etkilemek istiyorsanız kulağına sihirli sözcükler söyleyebilirsiniz. Onun sizi ne kadar etkilediğinden bahsetmek her zaman işe yarar.

Konu baştan çıkartmaya geldiğinde en önemli şey vücut dilidir. Karşınızdaki bu sayede vermek istediğiniz mesajı hemen alır. Eğer onunla gerçekten yakınlaşmak istiyorsanız gözlerinin içine derin derin bakın ve ufak dokunuşlar sergileyin.

 

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top