Home / Cilt Bakımı / Hollywood yıldızlarından güzellik tüyoları

Hollywood yıldızlarından güzellik tüyoları

Her kadın güzelliğin ve çekiciliğin sırrını arar ve sürekli öğrendiği yeni şeyleri uygulayarak kendini geliştirir. Peki dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının güzellik sırları ne, hiç merak ettiniz mi?

 

Yıllar boyunca güzellikleri ve çekicilikleriyle konuşulan Hollywood yıldızlarının güzellik sırlarını bir araya getirdik.

 

Audrey Hepburn

Audrey Hepburn, şüphesiz Hollywood\’un en güzel kadınlardan biriydi. Büyüleyici gözlerini her kadın taklit etmek istedi. Güzel bakışların öncü Audrey, hafif bir maskara ve ince bir eyeliner ile bir kadının en önemli özelliklerinden birinin gözleri olduğunu bize öğretti.

 

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe inanılmaz parlaklıktaki cildiyle herkesi kıskandırmayı başardı. Kırmızı dudakları ise tarzının bir parçası oldu. Marilyn gibi ışıltılı bir cilde sahip olmak için krem fondötenler size yardımcı olacaktır. Kırmızı dudaklar için mat ruj ve dudaklarınızın daha dolgun görünmesi için, dudak kalemi hilelerinden faydalanabilirsiniz.

Bettie Page

Bettie Page, doğal güzelliğiyle ve kusursuz vücuduyla hafızalarımıza kazındı. Bettie Page’in sırrı ise çok kolay! Sağlıklı beslenme, stresten uzak bir hayat, düzenli yürüyüşler, kusursuz cilt için ise sigara ve alkolden uzak bir yaşantı..

 

Jane Russell

Jane Russell, her zaman büyük oyunculardan biri olarak kabul edilir. Onun dışında bilinen bir gerçek varsa o da doğal ve unutulmaz güzelliğidir. O her zaman tırnak ve ruj rengine uyumlu kıyafetler giydi. Sıcak gülümsemesi ve hoş görüntüsüyle bir marka olmayı başardı.

 

Joan Crawford

Joan Crawford, yüzünün pürüzsüzlüğünü ve gerginliğini sağlamak için pahalı ürünlere tonlarca para dökmedi. O sakız çiğnemenin çene bölgesinin dikleştirdiğine ve çene altındaki toksinleri yaktığına inanıyordu. Cildini temizlemek için ise günde 25 kez soğuk suyla yıkıyordu. Ayrıca ılık bir duş sonrası boyun ve yüz bölgesine yukarıya doğru vuruş tekniğiyle masaj yapmayı da ihmal etmiyordu.

 

Cilt ve Saç Bakımı

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top