Home / Güzellik / Gözenek Sıkılaştırıcı Perricone Intensive Pore Treatment

Gözenek Sıkılaştırıcı Perricone Intensive Pore Treatment

Gözenek sıkılaştırıcı cilt bakım kremi arıyorsanız doğru cevap: Perricone Intensive Pore Treatment! Geniş gözeneklerinizi sıkılaştırmak ve siyah nokta oluşumunun önüne geçmek istiyorsanız bu serum derdinize derman olabilir.

Cildi yetersiz temizleme ve yağ salgısının fazla olmasından dolayı cildimizdeki gözenekler genişler.  Bu genişleyen gözeneklere kir ve yağ dolar bu da siyah nokta oluşumunu meydana getirir. Perricone MD’nin özel bir formül ile yarattığı bu kremi sayesinden geniş gözeneklerden kurtulabilirsiniz.

Cildinizi soyarak temizleyen ve geniş gözeneklerden kurtulmanızı sağlayan Intensive Pore Treatment, aynı zamanda cildinizdeki ölü hücrekleri de temizliyor. Cildinizdeki yağı kontrol altına alan ve cildinizi sıkılaştırarak olduğundan daha genç görünmesini sağlayan bu krem, aynı zamanda cildinizin daha pürüzsüz olmasını da sağlıyor.

Bizim favorilerimiz arasında. Ya sizin?

Perricone MD Intensive Pore Treatment Fiyatı: 269 TL. 

 

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top