Home / Cilt Bakımı / Etkili Cilt Bakımı İçin Dermalogica

Etkili Cilt Bakımı İçin Dermalogica

Amerika kökenli ve dermatoloji alanında uzman bir marka olan Dermalogica’nın ününün bir kısmı devamlı olarak yeni ürünler ortaya çıkarmasından ve her yıl bu sebeple onlarca patent başvurusu yapmasından gelmektedir. Cildin ölü hücrelerin atılması yoluyla tazelenmesi ve etkin cilt temizliği konusunda etkili bir marka olan Dermalogica 1986 yılında başlayan yolculuğundan bu yana alanında etkili ve yenilikçi alternatifler üreten, daima kendisiyle yarışan bir marka olmuştur.

Anti-aging etkisi de olduğu tespit edilen arındırıcı ürünler markanın en çok ilgi gören ürünleri arasındadır. Markanın köpük formundaki temizleyici cilt ürünleri ise yağlı ciltler üzerinde olumlu sonuçlar yaratmakta ve bazı cilt sorunlarına iyi gelmektedir. Nemlendirici cilt bakım ürünleri alanında da etkili bir marka olan Dermalogica bu kategorideki ürünleriyle kuru cilt sorunundan muzdarip olan pek çok kullanıcısını memnun edebilmiştir. Markanın nemlendiricisi diğer cilt tipleri üzerinde de olumlu sonuçlar verir fakat kuru ciltler üzerindeki etkisi olağanüstü seviyededir. Günlük temizlik ürünleri, tıraş sonrası bakım balsamları, fondötenler, cilt dokusunun düzelmesini sağlayan kremler, yağsız losyonlar, sıkılaştırıcı ürünler ve cilt yenileyici kozmetikler Dermalogica markasının olağanüstü çeşitlilikteki ürünlerinin sadece bir kısmını oluşturur. Listeye cildin yenilenmesini sağlayan damlaları, gerginleştirici cilt bakım ürünlerini, ciltteki ton farklılıklarını önleyen bakım ürünlerini ve hassas ciltlerin temizliğini sağlayan ürünleri de ekleyebilirsiniz. Temiz, taze, gergin ve olduğundan daha genç görünen bir cildiniz ve teniniz olmasını istiyorsanız Dermalogica’nın ürünlerini bir denemelisiniz.

Dermalogica ürünlerine www.dermoeczanem.com sitesinden rahatlıkla ulaşabilir, indirimli kampanyalardan yararlanarak online olarak en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.Daha da önemlisi site üzerinde satılan ürünlerin orjinalliği konusunda herhangi bir şüpheniz olmasın, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Cilt ve Saç Bakımı

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top