Home / Cilt Bakımı / Bu Fikir Süper: Alışveriş Yapana Para Veriyorlar… Denemesi Bedava.

Bu Fikir Süper: Alışveriş Yapana Para Veriyorlar… Denemesi Bedava.

Bu Fikir Süper: Alışveriş Yapana Para Veriyorlar… Denemesi Bedava.

Siz internetten alışveriş yapınca size para veren bir site var. Adı Avantajix, adresi www.avantajix.com/para-veren-site. Bir yerlere not edin, çünkü bu konsepti kullanan herkes alışverişe bir adım önde başlıyor.

İnternetten alışveriş yapmayı kim sevmez. Bakın siz de seviyorsunuz ki okumaya başladınız bile. Önce şunu söyleyelim; bu kısa yazıyı okuduğunuza hiç pişman olmayacaksınız. Çünkü size öylesine akıllıca ve benzersiz bir indirim konseptinden bahsedeceğiz ki, büyük ihtimalle sadece siz kendiniz kullanmakla kalmayacaksınız, sevdiklerinize de haber vereceksiniz ki onlar da bu fırsatı kaçırmasın.

Zaten indirimli olan mağazalardan alışveriş yapın; üste de para kazanıp alışverişi daha da ucuza getirin. Konseptin adı “Avantajix Para İadesi Konsepti”. Alışveriş yapanlara parasının bir bölümünü iade ediyor, internetten yapılan alışverişler artık daha da ucuza geliyor.

ALIŞVERİŞ YAPINCA SİZE ÖDÜL PARA VEREN SİTE

İnternetten alışveriş yapacaksınız; direkt o internet mağazasına gideceğinize www.avantajix.com/para-veren-site adresine tıklayıp önce Avantajix ile tanışın. Sitenin girişinde şöyle yazıyor: “ALIŞVERİŞ YAPANLARA PARA VEREN SİTE”. Avantajix’ten tıklayıp aynı mağazaya gidin, alışveriş yapın ve o mağazadan alışveriş yaptığınız için Avantajix size para versin, alışverişiniz çok daha ucuza gelsin.

ZEKİCE. PEKİ BU İŞ NASIL OLUYOR?

1) Avantajix saygın online mağazalarla anlaşma yapıyor ve onlara müşteri (sizi) gönderiyor.
2) Siz alışveriş yaparsanız Avantajix bu mağazalardan komisyon alıyor.
3) Aldığı bu parayı size veriyor ve sizin yaptığınız alışveriş benzersiz bir şekilde ucuza geliyor. Eğer indirimli bir alışveriş yaptıysanız, üste de Avantajix’ten para alıyorsunuz, indirimin de indirimi oluyor.

SEVDİĞİMİZ BÜTÜN MARKALAR BİR ARADA

Avantajix’te her kategoriden en saygın internet siteleri yan yana sıralanmış. Moda ve tasarım, giyim-kuşam, aksesuar, parfüm, kozmetik, ayakkabı, çanta, takı ve mücevher, gözlük ve saat, sağlık ve güzellik, iç giyim, spor ürünleri, tatil fikirleri, elektronik, küçük ev aletleri, beyaz eşya, ne ararsanız var. Özel alışveriş sitelerinden otel ve uçak bileti portallarına, mobilya ve dekorasyon mağazalarından teknoloji alışverişine, günlük fırsat sitelerinden araç kiralamaya, süpermarketten anne ve bebek ürünlerine, kitapçılardan pizzacılara herşeyi bir arada bulmak mümkün. Yani aslında Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezinden bahsediyoruz. Ama bildik AVM’lere göre çok üstün; çünkü siz alışveriş yapınca size üste para veren başka bir AVM duymuş muydunuz?

MONEY TALKS

Para söz konusu olduğunda çok uzun uzun anlatmaya gerek yok. Zaten yukarıdaki video herşeyi özetliyor. Üstelik Avantajix’in www.avantajix.com/para-veren-site adresine gittiğinizde de kendi gözlerinizle göreceksiniz. Avantajix yüzlerce online mağaza ile anlaşmış. Hangi mağazadan alışveriş yaparsanız size kaç para ödeyeceğini tek tek yazıyor. Üye olması bedava. Denemesi sadece bir iki tıkla oluyor. Geri kalan herşeyi Avantajix hallediyor.

Avantajix hiç birşey satmıyor. Kredi kartınızı sormuyor. Sizden elinizi cebinize atıp para vermenizi istemiyor. Sadece size para veriyor. Onu da nakit veriyor.

Bu siteyi kullanan alışverişi zekice ucuzlatıyor.

p 89EKCgBk8MZdE Bu Fikir Süper: Alışveriş Yapana Para Veriyorlar… Denemesi Bedava.

Cilt ve Saç Bakımı

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top