Home / Güzellik / Bitkisel sivilce maskeleri

Bitkisel sivilce maskeleri

Bence sivilceleri ve sivilce izlerini geçirmek için kullanabileceğiniz en güzel ve en sağlıklı ürünler doğal ürünlerdir. Bitkisel sivilce maskesi tarifim de bu konuda tam anlamıyla tüm beklentilerinizi karşılayacak düzeyde. Özellikle doğal malzemelerle hazırlanan cilt maskesi tariflerinin cilde uygulanması gerçekten çok sağlıklı bir yoldur.

Sadece 1 yemek kaşığı tarçın ve 1 yemek kaşığı limon suyu ile birlikte evde çok kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz, oldukça etkili bir sivilce maskesi olarak ifade edebiliriz bu kürü.

Vermiş olduğum tüm malzemeleri karıştırıp, cildinize sürün. 10 dakika bekledikten sonra cildinizi ılık suyla durulayın. Bir hafta içerisinde sadece 1 kez uygulamanız yeterli olacaktır.

Sivilcelere bitkisel çözüm konusunda daha fazla bilgi almak için diğer Sivilce Maskesi Tarifleri yazılarıma göz atabilirsiniz.

Cilt Bakımı,Saç Bakımı

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top