Home / Güzellik / Bahara ‘Merhaba’ demek için hiçbir ‘Pürüz’ kalmadı

Bahara ‘Merhaba’ demek için hiçbir ‘Pürüz’ kalmadı

closeBu yazı 11 months 13 days önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

BİODER tepeden tırnağa yenilendi, 3 kat güçlendi. Bahara pürüzsüz bir ciltle ‘merhaba’ demeyi hayal edenlere müjde! Işıldayan, pürüzsüz ve capcanlı bir cilde kavuşmaya hazır mısınız?  Cilt sorunlarına karşı bitkisel çözümün markası, bildiğiniz BİODER, sizin için tepeden tırnağa yenilenerek tüy azaltıcı BIO EPILATION serisiyle eczanelerde yerini aldı. 

BİODER  Bio Epilation 3 kat daha yoğun formülüyle,  sinerjik etki oluşturan Turunç ve Bitkisel Complex B bitki özlerinden formüle edilmiş olarak yenilendi. Kıl ve ten rengi ayırt etmeden tüyleri azaltan ve incelten BİODER Bio Epilation Serisi, güçlendirilmiş formülü ve yepyeni şık ambalajları ilesizi bekliyor. Ben kullanmaya başladım bile :-)

 

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top