Home / Moda / 2014 Kış Trendi: Siyah & Beyaz!

2014 Kış Trendi: Siyah & Beyaz!

Balenciaga, Alexander Wang, J. Mendel, Mugler, Hervé Léger by Max Azria, Helmut Lang, Jill Stuart, Marchesa, Badgley Mischka, Reem Acra, Carolina Herrera ve Diane von Furstenberg gibi ünlü lüks moda tasarımcıları ve markaları 2013 Sonbahar’ı ve 2014 Kış’ı için aynı fikirdeydi…

Her zaman hayatımızda olan Siyah ve Beyaz renklerini koleksiyonlarına yansıtan tasarımcılar ve markalar bu rengi sık sık kullandı. Her zaman gardrobumuzun vazgeçilmez kilit parçaları haline gelen siyah ve beyaz 2013 sonbaharı ve 2014 kışında da karşımıza çıkıyor. Elbiseler, etekler, danteller ve şifonlarla birleşen siyah ve beyaz bu sene hiç olmadığı kadar seksi ve modern oluyor.

İsterseniz renkli topuklularla ve aksesuarlarla renklendireceğiniz bu iki nötr rengi yine birbirleriyle uyumlu siyah ve beyazla tamamlayabilirsiniz. Hem iş toplantılarında hem de günlük hayatta giyeceğiniz siyah ve beyaza yeniden alışın ya da gardrobunuzdaki siyah ve beyaz kombinleri fazlalaştırın mı demeliydik?

Hangi ünlü moda tasarımcıları ve markaların siyah ve beyazı bir arada kullandığına bakmak ve kombinleri incelemek için galeriye tıklayın!

 

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top